W kategorii Aktualne, Wernisaż, Wystawy
baner-www-parki-krajobrazowe

Mamy przyjemność zaprosić Państwa w dniu 27 października o godzinie 17:00 na otwarcie wystawy fotograficznej „Parki krajobrazowe województwa lubuskiego”. Parki krajobrazowe najczęściej kojarzone są z przyrodą: głównie florą, fauną i krajobrazem, ale również są cenne ze względu na walory kulturowe i historyczne, o których często się zapomina.
W naszym województwie mamy osiem parków krajobrazowych, atrakcyjnych pod względem przyrodniczym, krajobrazowym i historycznym. Zdjęcia na wystawie przybliżą siedem z nich, będących w zarządzie Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego, w całości lub w większości leżących w województwie lubuskim. Autorami zdjęć są pracownicy parków krajobrazowych, którzy na co dzień spędzają dużo czasu w terenie, dzięki czemu mają okazję by zatrzymać w kadrze piękno tych miejsc.
Wystawę będzie można zobaczyć na sali wystaw czasowych. Wernisaż jest doskonałą okazją by zapoznać się z tymi niezwykłymi zdjęciami i poznać miejsca w naszym województwie, które warto odwiedzić w wolny weekend lub podczas urlopu.
Wszystkie zdjęcia wielkoformatowe wykonane został ze środków Samorządu Województwa Lubuskiego i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze.

Wstęp na wernisaż bezpłatny.

Recent Posts