W kategorii Inne
najlepsze-atrakcje-dla-dzieci-ranking-dwp-2018

Centrum Nauki Keplera wśród najlepszych atrakcji w Polsce! Dzięki naszym głosom może zostać najlepszą atrakcją w Polsce!

Najpopularniejszy portal o rodzinnych podróżach  — Dzieckowpodrozy.pl — właśnie opublikował listę TOP 50 rodzinnych atrakcji w Polsce. Na liście znajdziemy turystyczne hity oraz zupełne nowości. Wśród nominowanych nie zabrakło Centrum Nauki Keplera, jednak o ostatecznym wyniku Rankingu zdecydują internauci, którzy przy okazji mogą wygrać atrakcyjne nagrody.

W 2017 r. portal Dzieckowporozy.pl odwiedziło ponad 2,5 miliona rodziców, którzy poszukiwali inspiracji na rodzinne weekendy czy wakacje. Atrakcje, które cieszyły się największym zainteresowaniem, zostały nominowane do Rankingu najlepszych atrakcji dla dzieci w Polsce. Jednak wyniki Rankingu zależą wyłącznie od internautów. Właśnie wystartowało głosowanie online. Na osoby, które włączą się do zabawy, oprócz wielkich emocji, czekają również atrakcyjne nagrody, m.in. olbrzymie zestawy klocków LEGO®. 10 atrakcji z największą ilością Waszych głosów otrzyma specjalne Certyfikaty, a laureat może liczyć na bezpłatną kampanię promocyjną.

Głosujemy do 21 stycznia na stronie rankingu Dzieckowpodrozy.pl. Zapraszamy do zabawy i dziękujemy za każdy głos oddany na Centrum Nauki Keplera.
dzieckowpodrozy-logo-wakacje-z-dzieckiem-opinie
Recent Posts