Cennik biletów - Centrum

 Rodzaj pokazu/biletu Cena
Bilet normalny 10 PLN
Bilet ulgowy 7 PLN
Bilet zbiorowy 5 PLN
Pokaz dedykowany 12 PLN
Bilet „Zgrana Rodzina” 5 PLN
Bilet „50+” 5 PLN

Bilet "Odkrywcy"

 Rodzaj pokazu/biletu 2D 3D
Bilet normalny 15 PLN 17 PLN
Bilet ulgowy 10 PLN 12 PLN
Bilet zbiorowy 7 PLN 9 PLN
Bilet „Zgrana Rodzina” 8 PLN 10 PLN
Bilet „50+” 8 PLN 10 PLN

Uwagi

Rezerwacji można dokonywać w kasie Centrum Przyrodniczego oraz online.

Po zarejestrowaniu się, można wybrać sobie rodzaj biletu, termin i godzinę wizyty, zaś w przypadku Planetarium także konkretny seans oraz miejsce. Istnieje również opcja jednorazowego zalogowania się jako gość bez zakładania konta klienta. W każdym przypadku, na podany podczas rezerwacji email zostanie wysłane potwierdzenie. Ilość biletów, którą można zakupić jednorazowo jest ograniczona, a szczegóły zawarte są w regulaminie na wspomnianej stronie.

Bilety należy odebrać wcześniej w kasie podając numer rezerwacji. Należy jednak wziąć pod uwagę, że rezerwacja przepada na 15 minut przed wybranym terminem.

Aplikacja działa również w telefonach komórkowych, dlatego też to ułatwienie dostępne będzie praktycznie z każdego miejsca na świecie.

 

Rodzaje biletów:

 1. Bilet normalny – przysługuje osobie dorosłej,
 2. Bilet ulgowy – przysługuje dzieciom i młodzieży szkolnej 2-19 lat, studentom i doktorantom do 26 lat, seniorom (powyżej 65 lat) oraz osobom niepełnosprawnym i ich opiekunom tylko po okazaniu dokumentu uprawniającego do zniżki (legitymacja szkolna, studencka, doktorancka, dowód osobisty), a w przypadku osób z niepełnosprawnością po okazaniu kopii orzeczenia o niepełnosprawności oraz dokumentu ze zdjęciem lub legitymacji osoby niepełnosprawnej.
 3. Bilet zbiorowy – przysługuje dzieciom i młodzieży w grupach zorganizowanych (minimum 15 osób), objętych opieką opiekuna/nauczyciela. Bilety dla opiekunów (także przewodnika, pilota) grupy za 1 zł, przysługują za każde pełne 15 osób w grupie.
 4. Pokaz dedykowany – organizowany jest dla grupy powyżej 15 osób.
 5. Bilet „Zgrana Rodzina” – dla osób posiadających Kartę Zgranej Rodziny zniżka na bilet przyznawana jest po okazaniu ważnej Karty Zgranej Rodziny,
 6. Bilet „50+” – zniżka na bilet przyznawana jest po okazaniu dokumentu uprawniającego do zniżki,
 7. Sprzedaż biletów wydawanych w ramach pakietu „Bilet Odkrywcy”, w skład którego wchodzi bilet do Centrum Przyrodniczego oraz bilet do Planetarium (przy ul. gen. W. Sikorskiego 1), odbywać się będzie zgodnie z poniżej wskazanymi zasadami:
  • sprzedaż biletów w ramach pakietu odbywa się wyłącznie w kasie Centrum Przyrodniczego lub Planetarium;
  • bilety do Centrum Przyrodniczego i do Planetarium muszą zostać zakupione jednocześnie oraz obejmować wizytę w Centrum Przyrodniczym i Planetarium tego samego dnia;
  • skorzystanie z pakietów jest możliwe tylko w przypadku dostępności miejsc w Centrum Przyrodniczym i w Planetarium;
  • w ramach pakietu bilet do Planetarium obejmuje jeden seans 2D lub jeden seans 3D oraz dotyczy wyłącznie seansów z oferty podstawowej bez pokazów specjalnych.

Centrum Przyrodnicze