Cennik Centrum Przyrodnicze

 Rodzaj pokazu/biletu Cena
Bilet normalny 25 PLN
Bilet ulgowy 20 PLN
Bilet zbiorowy 15 PLN
Bilet „Pokaz dedykowany” 20 PLN
Bilet „ZGrana Rodzina”
15 PLN
Bilet „ZGrani Zielonogórzanie 50+” 15 PLN

Uwagi

Rezerwacji można dokonywać w kasie Centrum Przyrodniczego lub online.

Wybierając formę online, można wybrać rodzaj biletu, termin i godzinę wizyty, zaś w przypadku Planetarium także konkretny seans oraz miejsce. Na podany podczas rezerwacji email zostanie wysłane potwierdzenie. Ilość biletów, którą można zarezerwować jednorazowo jest ograniczona, a szczegóły zawarte są w regulaminie.

Bilety należy odebrać wcześniej w kasie podając numer rezerwacji. Rezerwacja przepada na 15 minut przed wybranym terminem.

Rodzaje biletów:

  1. Bilet normalny – przysługuje osobie dorosłej,
  2. Bilet ulgowy – przysługuje dzieciom i młodzieży szkolnej w wieku 2-19 lat (uczniom po okazaniu legitymacji szkolnej), studentom i doktorantom do ukończenia 26. roku życia, seniorom powyżej 65. roku życia, po okazaniu dokumentu uprawniającego do zniżki (tj. legitymacja studencka, doktorancka, dokument ze zdjęciem potwierdzający wiek), osobom niepełnosprawnym z ustalonym stopniem niepełnosprawności (po okazaniu aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności i dokumentu ze zdjęciem lub aktualnej legitymacji osoby niepełnosprawnej). W przypadku osób niepełnosprawnych, zaliczonych orzeczeniem do znacznego stopnia niepełnosprawności, nabycie biletu upoważnia do wejścia na sale interaktywne z opiekunem osoby niepełnosprawnej, który nabywa bilet za 1 zł.
  3. Bilet zbiorowy – przysługuje dzieciom i młodzieży w grupach zorganizowanych (minimum 15 osób), objętych opieką opiekuna/nauczyciela. Bilety dla opiekunów (także przewodnika, pilota) grupy za 1 zł przysługują na każde pełne 15 osób w grupie.
  4. Bilet „Pokaz dedykowany” – organizowany jest dla grupy powyżej 15 osób.
  5. Bilet „ZGrana Rodzina” – zniżka na bilet przyznawana jest po okazaniu ważnej Karty ZGranej Rodziny.
  6. Bilet „ZGrani Zielonogórzanie 50+” – zniżka na bilet przyznawana jest po okazaniu ważnej Karty ZGrani Zielonogórzanie 50+.

Centrum Przyrodnicze

Skip to content