W kategorii Konkursy
konkurs-drzewa-zdjcia-facebook
W ramach europejskiej akcji EU Green Week 2018 ogłaszamy konkurs fotograficzny „Drzewa w mieście”.

W Zielonej Górze mamy wyjątkowo dużo okazałych, pomnikowych drzew, parków i alei. Na co dzień nie zwracamy na nie uwagi, choć pełnią bardzo ważną rolę w naszym otoczeniu. W maju chcielibyśmy trochę czasu poświęcić zieleni w miastach. W związku z tym planujemy kilka wydarzeń związanych z tą tematyką, między innymi przygotowanie pokonkursowej wystawy fotografii poświęconej drzewom.

Zachęcamy wszystkich amatorów fotografii do wzięcia udziału w naszym konkursie. Tematyka zdjęć powinna być związana z drzewami i najlepiej nawiązywać do infrastruktury i zabudowy miast.

By wziąć udział w konkursie wystarczy do 5 maja wysłać zdjęcia (maksimum 5) w wersji elektronicznej, w rozdzielczości nie mniejszej niż 2000 pikseli (krótki bok) oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy: http://centrumprzyrodnicze.pl/…/konkurs-fotograficzny-2018-….
Zdjęcia i formularz wysyłamy na adres: cp.konkursy@gmail.com. Najlepsze fotografie zostaną wystawione w Centrum Przyrodniczym oraz pokazane na naszej stronie internetowej oraz Facebooku.

Recent Posts