W kategorii Imprezy
mikoajki-w-cp

W dniu 6 grudnia 2019 r., od godziny 12:00 zapraszamy na atrakcje mikołajkowe.

W udekorowanym świątecznie holu CP, po zakupieniu biletu w promocyjnej cenie 5,00 PLN, odwiedzający będą witani przez Mikołaja i zapraszani do udziału w zabawach, które odbywać się będą na salach ekspozycyjnych.

Przygotowane będzie stanowisko, przy którym będzie można samodzielnie wykonać dekoracje świąteczne. Dla chętnych otworzymy nasze minilaby, w których poznamy zadziwiające owady. Poszukiwacze przygód przeniosą się  do Parku Jurajskiego i spotkają się z prehistorycznymi dinozaurami – wszystko dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości.

W holu zostanie ustawiony stolik, przy którym będzie można napisać list do św. Mikołaja. Każde dziecko na karteczce może zapisać swoje prośby do Mikołaja i podpisać się na jednym dużym liście, który na koniec dnia zapakujemy do paczki i razem z wszystkimi małymi listami wyślemy do Mikołaja.

W sali na parterze czeka na dzieci świąteczne koło fortuny. Dla  chętnych przygotowano pytania z 6. kategorii dotyczących świąt i tradycji świątecznych. Dzieci losując kategorie będą mogły wybrać jedno pytanie z danej kategorii. Za poprawną odpowiedź dziecko dostanie upominkowy gadżet. Jedną z atrakcji będzie ścianka fotograficzna z motywem Mikołaja, przy której będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Recent Posts
Skip to content