W kategorii Imprezy
baner-www-noc-biologw

W ramach tegorocznej, organizowanej w całej Polsce, edycji Nocy Biologów, przygotowaliśmy ciekawe pokazy połączone z zajęciami warsztatowymi i laboratoryjnymi.

Ta niecodzienna impreza naukowa w Centrum Przyrodniczym odbędzie się 12 stycznia 2018 r. od godziny 15:00 do 18:30. Nie jesteśmy oczywiście jedynym miejscem gdzie będzie można tego dnia skorzystać z atrakcji promujących biologię. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie organizatorów.

Noc Biologów w Centrum Przyrodniczym

W Centrum Nauki Keplera – Centrum Przyrodniczym, pod okiem specjalistów poznamy tajemnice życia pajęczaków, będziemy dociekać czym jest zjawisko luminescencji. Przypomnimy podstawy optyki, na których w przyrodzie opiera się zjawisko widzenia. Jak zwykle damy możliwość samodzielnego eksperymentować naszym gościom i każdy uczestnik będzie mógł poczuć się jak kreatywny naukowiec „szalejący“ w laboratorium.

Szczegółowy program mogą Państwo zobaczyć na stronie: http://www.nocbiologow.pl/index.php?id=jednostka&nazwa=zielonagora1

Więcej szczegółów, również na temat imprez w innych miejscach w Polsce, znajdą Państwo na stronie Nocy Biologów.

Na zajęcia prosimy zarejestrować się pod numerem telefonu 660 481 635.  Cena biletu 5 zł.

noc

[Aktualizacja 9 stycznia 2018 r.]

Na warsztaty już nie ma wolnych miejsc!. Przygotowaliśmy jednak specjalne pokazy na sali ekspozycyjnej. Serdecznie zapraszamy. Z nauką nie można się nudzić.

Recommended Posts