W kategorii Akademia dla Szkolniaka
akademia-zwierzaka-straszyki-2

Aktualizacja:

W dniu dzisiejszym tj 20 stycznia zamknęliśmy listy uczestników naszych zajęć „Straszyki – mistrzowie kamuflażu” (zarówno te o 12.00, jak i o 15.00). Kolejne zajęcia z tego cyklu zaplanowaliśmy w marcu 2019. Proszę śledzić nasz profil i stronę internetową: http://centrumprzyrodnicze.pl/

Zapraszamy na warsztaty dla najmłodszych, w ramach Akademii Zwierzaka dla Szkolniaka, które odbędą się 26 stycznia o godzinie 12:00 i 15:00. Tym razem nasi goście będą mogli poznać bliżej wyjątkową grupę owadów – straszyki. Liczne chitynowe wyrostki, wyglądające jak rogi, sprawiają, że mogą wyglądać przerażająco i odstraszająco. Choć czy faktycznie są niebezpieczne?
Okazuje się, że te tropikalne i subtropikalne owady można z powodzeniem hodować w naszych domach. Podczas zajęć pokażemy żywych przedstawicieli straszyków. Ich fantastyczne kształty mogą, nie tylko przestraszyć, ale zainteresować i zadziwić wszystkich.
Na warsztaty zapraszamy dzieci pod opieką dorosłych. Cena to 10 zł/osobę.
Chętnych prosimy o zgłoszenia telefonicznie, e-mailem lub w kasie Centrum Przyrodniczego:
tel.: 660 481 635
e-mail: cp@centrumnaukikeplera.pl.

Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość otrzymania prawdziwego patyczaka, który może będzie zaczątkiem nowej hodowli! Proszę zabrać ze sobą odpowiedni transporterek/pudełko na owada.

Recent Posts