W kategorii Duże podróże za pieniądze nieduże

Nowy rok obfituje w spotkania z podróżnikami. Pod koniec stycznia spotkamy się po raz kolejny. Naszym gościem będzie Mariusz Malinowski, którego już mieliśmy przyjemność gościć podczas cyklu „Duże podróże za pieniądze nieduże”. Korzystając z okazji, że na kilkanaście dni wpadł do Polski, nie mogliśmy odmówić sobie i Wam przyjemności posłuchania opowieści o jego życiu w USA. Spotkanie odbędzie się w sobotę 27 stycznia o godzinie 15:30, wstęp wolny.

Najlepiej na spotkanie zaprosi nas on sam. Oto co napisał w e-mailu:

„Drodzy!
Chciałbym Was wszystkich zaprosić na podróżnicze pogaduchy do mojego nowego domu, czyli do USA. To mogłoby być jednak kłopotliwe, dlatego to ja wpadnę do swojego rodzinnego domu, czyli do Zielonej Góry!
Zapraszam serdecznie na prelekcję poświęconą życiu za oceanem. Dowiecie się między innymi jak wygląda rodeo i dlaczego jest tak ekscytujące, w czym tkwi fenomen baseballu i czy rzeczywiście Amerykanie kochają fastfoody. Spróbuję Wam opowiedzieć swój American Dream, a Wy sami ocenicie czy Ameryka jest taka „WOW”.
Wisienką na torcie całego spotkania będzie premiera książki podróżniczej „Z indexem w podróży dookoła świata”. Wydawnictwo to jest podsumowaniem kilkuletniego projektu „Z indexem w podróży”. Książka jednak to nie tylko garść wspomnień z wyprawy życia, ale także przewodnik po emocjach oraz cała garść inspiracji zebrana w jednym miejscu.
Gośćmi spotkania będą podróżnicy, którzy uczestniczyli w wyprawach organizowanych pod hasłem „Z indexem w podróży”.
Do zobaczenia przyjaciele!”

Recent Posts