W kategorii Imprezy
baner-strona001

Dzień Matki to okazja do wspólnego spędzenia czasu w miłej i twórczej atmosferze. Nasze Centrum nadaje się do tego idealnie! Przygotowaliśmy szereg atrakcji i koniecznie trzeba nas odwiedzić w sobotę 27 maja.

Zaczynamy już o 10.00 warsztatami kosmetycznymi, które przygotowało dla nas Centrum Kształcenia Prestige. Zaplanowano m.in.: analizę skóry twarzy, diagnozy kosmetyczne, omówienie pielęgnacji twarzy w warunkach domowych, indywidualny dobór makijażu i makijaże okolicznościowe. To wszystko do godziny 15.00.

O 12.00 rozpoczynamy kolejne warsztaty z p. Olgą Arcikiewicz-Mosiądz z OLGOVE, podczas których zobaczymy pokaz produkcji mydełek oraz będzie okazja do sporządzenia własnego peelingu. Warsztaty potrwają do godziny 16:00.
W godzinach 15.00 – 18:00 kolejne spotkanie, tym razem z dietetyczką p. Julią Więcław z Poradni Dietetycznej „Sportina”. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zmienić lub poprawić sposób żywienia, dostosowując go do swojego stanu zdrowia oraz sportowego, jak i mniej aktywnego trybu życia.
Wszystko dla naszych mam – gości specjalnych.  W czasie gdy będą one korzystały z przygotowanych atrakcji, ich dzieci mogą skorzystać ze Strefy Dziecka, gdzie pod opieką specjalistów spędzą ciekawie czas.

ZAPRASZAMY! Ceny promocyjne.

Recent Posts