Cennik Centrum Przyrodnicze

 Rodzaj pokazu/biletu Cena
Bilet normalny 25 PLN
Bilet ulgowy 20 PLN
Bilet zbiorowy 15 PLN
Bilet „Pokaz dedykowany” 20 PLN
Bilet dla uczestnika urodzin 35 PLN
Bilet „ZGrana Rodzina”
15 PLN
Bilet „ZGrani Zielonogórzanie 50+” 15 PLN

Uwagi

Rezerwacji można dokonywać w kasie Centrum Przyrodniczego lub online.

Wybierając formę online, można wybrać rodzaj biletu, termin i godzinę wizyty, zaś w przypadku Planetarium także konkretny seans oraz miejsce. Na podany podczas rezerwacji email zostanie wysłane potwierdzenie. Ilość biletów, którą można zarezerwować jednorazowo jest ograniczona, a szczegóły zawarte są w regulaminie.

Bilety należy odebrać wcześniej w kasie podając numer rezerwacji. Rezerwacja przepada na 15 minut przed wybranym terminem.

Rodzaje biletów:

  1. Bilet normalny – przysługuje osobie dorosłej,
  2. Bilet ulgowy – przysługuje dzieciom i młodzieży szkolnej w wieku 2-19 lat (uczniom po okazaniu legitymacji szkolnej), studentom i doktorantom do ukończenia 26. roku życia, seniorom powyżej 65. roku życia, po okazaniu dokumentu uprawniającego do zniżki (tj. legitymacja studencka, doktorancka, dokument ze zdjęciem potwierdzający wiek), osobom niepełnosprawnym z ustalonym stopniem niepełnosprawności (po okazaniu aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności i dokumentu ze zdjęciem lub aktualnej legitymacji osoby niepełnosprawnej). W przypadku osób niepełnosprawnych, zaliczonych orzeczeniem do znacznego stopnia niepełnosprawności, nabycie biletu upoważnia do wejścia na sale interaktywne z opiekunem osoby niepełnosprawnej, który nabywa bilet za 1 zł.
  3. Bilet zbiorowy – przysługuje dzieciom i młodzieży w grupach zorganizowanych (minimum 15 osób), objętych opieką opiekuna/nauczyciela. Bilety dla opiekunów (także przewodnika, pilota) grupy za 1 zł przysługują na każde pełne 15 osób w grupie.
  4. Bilet „Pokaz dedykowany” – organizowany jest dla grupy powyżej 15 osób.
  5. Bilet dla uczestnika urodzin – dotyczy uczestników urodzin organizowanych na terenie Centrum Przyrodniczego. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj.
  6. Bilet „ZGrana Rodzina” – zniżka na bilet przyznawana jest po okazaniu ważnej Karty ZGranej Rodziny.
  7. Bilet „ZGrani Zielonogórzanie 50+” – zniżka na bilet przyznawana jest po okazaniu ważnej Karty ZGrani Zielonogórzanie 50+.

Centrum Przyrodnicze

Skip to content