W kategorii Duże podróże za pieniądze nieduże

26 marca o godz. 16.00, spotkamy się w ramach naszego cyklu „Duże podróże za pieniądze (nie)duże” z rodziną Pana Dariusza Szumachera. Swoje wystąpienie zatytułowali „Rodzina w podróży – Jak podróżować z małymi dziećmi”.
A tak sami mówią o swoich doświadczeniach:
„Podróżujesz z dziećmi „na własną rękę”? A może chcesz właśnie zacząć, ale masz obawy? Opowiemy Ci o naszych bliskich i dalszych podróżach z dwójką dzieci.
Właśnie mija nam 10 lat rodzinnych podróży. Od pierwszego trzytygodniowego wyjazdu złożonego z trzech środków transportu (samochodem, samolotem, promami) z rocznym maluchem, poprzez trzytygodniową objazdówkę transportem publicznym po Kubie z małym dzieckiem na pokładzie, po podróż z dwójką dzieci i przymusowym stopoverem w zamkniętej dla turystów wówczas Arabii Saudyjskiej.
Nie będziemy udawać, że samodzielne podróżowanie z dziećmi jest łatwe, wypełnione po brzegi lukrem, uśmiechami i entuzjazmem. Nie jest. Pojawia się zmęczenie, znudzenie i rozdrażnienie. Ale, jest to też czas w wielu przypadkach lepszy, bo spędzony wspólnie z rodzicami. Spędzony na tworzeniu niezapomnianych wspomnień, wyjątkowych anegdot, z których po latach będziecie się wspólnie śmiać oraz zdjęć, do których z rozrzewnieniem będziecie wracać”.
Zapowiada się super ciekawe spotkanie. Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny

Recent Posts
Skip to content