W kategorii Imprezy, Inne

Zapraszamy do udziału w wymianie roślin i książek, która odbędzie się w Centrum Przyrodniczym 17 maja 2023 r. w godzinach 9:00-18:00. Jeśli masz roślinę lub książkę, którą chciałbyś podzielić się z innymi, bądź po prostu poszukujesz nowej, to ta impreza jest dla Ciebie!

Zapraszamy każdego, kto chciałby podzielić się swoimi roślinami i książkami, a także dowiedzieć się kilku ciekawostek o drzewach i kwiatach.

Rośliny i książki można przynosić do Centrum Przyrodniczego w dniu wymiany lub wcześniej (po uzgodnieniu z organizatorem).

Wymieniamy, rozdajemy lub adoptujemy roślinkę i lektury – małe szczepki lub wielkie kwiaty z zatłoczonych zielonych parapetów oraz nieczytane już książki – każda znajdzie nowy dom.

Dla najmłodszych szykujemy animacje związane z wiedzą o zieleni w mieście, lesie i na łące. Odbędą się także warsztaty z plecenia makramowych kwietników.

JAK TO DZIAŁA?

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tej wymianie już 17 maja 2023 r. Wystarczy przynieść swoje niewykorzystane rośliny lub książki i cieszyć się nową zdobyczą, albo wprowadzić swoje rośliny i książki do nowego domu, oddając je w dobre ręce.

Recent Posts
Skip to content